Sony FE Distagon T* 35mm f/1.4 ZA (SEL35F14Z) ( 3 ROKY ZÁRUKA )
Akcia - zľava 4% + Darček Doprava zadarmo
Tovar na objednávku
Overiť dostupnosť
Predajňa: Skladom 0 ks
Hlavný sklad: Skladom 0 ks
Obj. čislo: 6398
Výrobca: Sony
Nový špičkový Full Frame objektív Sony Zeiss Distagon 35mm so svetlenosťou f1,4 ! Legendárna kvalita od Carl Zeiss®, nekompromisná ostrosť a kontrast, rýchle zaostrovanie a vysokokvalitné prevedenie, pre fotografovanie na profesionálnej úrovni.
Viac informácií...
Sony FE Distagon T* 35mm f/1.4 ZA
Obsah balenia :
  • 1x objektív Sony SEL35F14Z (35mm f1,4)
  • 1x slnečná clona ALC-SH137
  • 1x predná krytka
  • 1x zadná krytka
  • 1x puzdro
sony 35mm f1,4 za
VLASTNOSTI:
Snímanie pri slabom svetle
Výnimočná farba a kontrast
sony 35mm f1,4 za
Motorček DDSSM zaručuje tiché zaostrenie a presnosť
Vysoká spoľahlivosť v náročných podmienkach
sony 35mm f1,4 za
Optimalizovaný pre videá aj fotografie
Ostrosť a čistota po celej ploche obrazu
fotokurz
UV / Protector
UV / Protector
hama Vergutet UV filter HR 72mm
18 s DPH
Obj. čislo: 4602
Polarizačný
Polarizačný
KF Concept Polarizačný filter HD SLIM MC 72mm
ND / Variable ND
ND / Variable ND
Hoya filter NDX4 HMC 72
38 s DPH
Hoya filter NDX8 HMC 72
38 s DPH
KF Concept Variable ND 2-400 filter 72mm
36,90 s DPH
KF Concept Variable ND 8-2000 filter 72mm
48,90 s DPH
Infrared
Infrared
Hoya R72 Infrared filter 72mm
Infračervený filter Hoya IR, určený pre umeleckú abstraktnú fotografiu.
Obj. čislo: 894
Čistenie
Čistenie
Čistenie pre objektívy a fotoaparáty 4- zložkové
10 s DPH
Profesionálny čistiaci balón so štetcom
15 s DPH
Carl Zeiss Lens Cleaning Kit
Carl Zeiss Cleaning spray kit Fluid
17 s DPH
Carl Zeiss Moist Cleaning Wipes
10 s DPH
Carl Zeiss Microfiber Cleaning Cloth 30 x 40 cm
Špecifikácia Sony FE Distagon T* 35mm f/1.4 ZA (SEL35F14Z) ( 3 ROKY ZÁRUKA )
ohnisková vzdialenosť35 mm
svetelnosťF/1.4
obrazový stabilizátorNie
počet lamiel clony9
konštrukcia-prvky / skupiny12/8
zaostrovanieAF
min. zaost. vzdialenosť30 cm
slnečná clonaáno ALC-SH137
rozmery78.5 x 112.0 mm