Obj. čislo: SEETEC monitor P215-9HSD 21.5 inch
Výrobca: Seetec
Multiformátový vysielací LCD monitor P215-9HSD, s veľkosťou obrazovky 21,5". Monitor má HDMI, 3G-SDI vstup/ výstup, a špeciálne asistenčné fnkcie.
Viac informácií...
Špecifikácia SEETEC monitor P215-9HSD 21.5 inch
displej1920 x 1080 bodov
rozmery53.5 x 40 x 10 cm (vrátane držiaka)
hmotnosť6,12 kg
typmonitor, 21" a viac