SEETEC ATEM156-CO s 15,6" obrazovkou Full HD (1920 x 1080), prenosný vysielací monitor s vysokou kvalitou zobrazovania aj vyhotovenia. Je vybavený štyrmi 4K HDMI vstupmi a podporuje funkcie quad view, dual view a single view monitorovacie funkcie, čo vám umožní získať dokonalé multi-kamerové monitorovanie na akomkoľvek mieste!
Viac informácií...
Seetec monitor ATEM156-CO 4K HDMI 15,6"
Balenie obsahuje:
  • 1 x video monitor ATEM156-CO
  • 1× kábel Mini/Micro HDMI na HDMI
  • 1× V-mount batériová doska
  • 1× 3A napájací adaptér
  • 1× kufor
Profesionálne monitorovacie funkcie
Jednoduché ovládanie pomocou tlačidiel
True Color – profesionálna kalibrácia farieb
Príručné hliníkové puzdro, vhodné na fotografovanie v prísnych polohách
Jedinečný dizajn pre vysokú účinnosť
4x 4K HDMI vstupy a výstupy.
Realizujte ATEM Mini Multiview Monitoring
Ideálny monitor pre živé vysielanie
Multiview. Quad View / Dual View
Flexibilné napájanie
Zadná strana ATEM156-CO je vybavená 12V jednosmerným vstupom a doskou batérie s montážou do V. Môžete pripojiť jeho 12V DC vstup pre nepretržité napájanie, alebo môžete nainštalovať V-mount dobíjaciu batériu na V-mount batériovej doske pre realizáciu mobilných aplikácií. Na natáčanie v exteriéri môžete použiť externú batériu a pri použití v kôlni alebo postprodukčnej miestnosti môžete pripojiť štandardný jednosmerný zdroj.
Špecifikácie:
Model ATEM156-CO
Veľkosť obrazovky 15,6" IPS
Farebná hĺbka 16,7 miliónov farieb (8 bitov)
Rozlíšenie 1920 × 1080 pixelov
Rozstup pixelov 0,17925 (V) x 0,17925 (V) mm
Pomer strán 16:9
Jas 250 cd/m²
Kontrastný pomer 800:1
 Podsvietenie Led
 Pozorovací uhol 85°/85° (L/R) 85°/85° (U/D)
Vstup  4 X HDMI HDMI (podpora 4K 30Hz)
Zvukový výstup 3,5 mm stereo slúchadlá
Formát podpory HDMI 480p/576p
720p (60/59,94/50/30/29,97/25/24/23,98)
1080p (60/59,94/50/30/29,97/25/24/23,98)
3840×2160p (30/25/24), 4096×2160p (24)
 Vstupné napätie DC12~24V
Spotreba energie ≤12W
Pracovná teplota -10°C~50°C
Skladovacia teplota -20°C~60°C
 Veľkosť jednotky (mm) 372L×262H×28,4D (mm) (bez hliníkového puzdra)
Hmotnosť jednotky 1,57 kg (bez hliníkového puzdra)
Špecifikácia SEETEC monitor ATEM156-CO 4K HDMI 15,6"
typmonitor, 15"